<
Вівторок, 19.03.2024, 10:40 Головна | Реєстрація| Вихід | Вхід

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Наше опитування

Вілла "Голуб"
Всього відповідей: 32

Вілла "Голуб"

Яремче 2 кімнати двохмісні, 1 – трьохмісна, 1 – чотирьохмісна. Зручності - ванна, душ, туалет, вода холодна-гаряча, телевізор, екскурсії на Буковель, опалення автономне, продаж сувенірів, можливе харчування.

Додаткові послуги: Садиба знаходиться посеред фруктового саду, прогулянки лісом.

Адрес: м. Яремне, вул. Литвина, 49, 78500

Телефон: +380969422810 - Оксана 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Книга Відгуків!!!

Залиши свій відгук.

Yaremche/Yarencha/

Яремче/Яремча/

Яремчі

Відпочивай у чарівному куточку Українських Карпат м. Яремчі і на тебе очікує багато сюрпризів та приємних вражень. Ти знайдеш тут: чистоту, спокій, затишок, здоров'я, музу, ідеї, а саме головне відпочинок для тебе твоїх коханих та сім'ї. Ми радо запрошуємо на відпочинок до нас, студентів всіх вузів та університетів - повірте це для Вас. Адже курорт Яремче знатний ще за часів Польщі, а тепер відомий на всю Україну гірськолижний курорт "Буковель" також Яремче. Ми запропонуємо Вам екскурсії в "Буковель" та чудовий спокійний і затишний відпочинок у нашій Віллі.

+380969422810 -Оксана

vkarpatah@ukr.net

Наш банер:

 

Статистика




«Тайстра»Яремче«Чугайстри» в пам'ять Андрію Снісаренко.

Іншим ,,світлом в кінці тунелюдля гурту став той факт, що навесні того ж року вдалось ,,навести мости співпраці з фірмою «Руслана», з допомогою якої «Тайстра» придбала клавішний інструмент «Roland» і почала своїми відпочинковими акціями влітку 2001 року розворушувати своє місто від довгої сплячки, викликаної негараздами нового українського життя. Земляки вечірніми міроприємствами за участю гурту були надзвичайно задоволені, та й відпочиваючі, яких на той час в Яремче значно побільшало в порівнянні з попередніми роками, мали де провести своє дозвілля. «Тайстра» працювала на імідж міста, за що мала від міста щирі обіцянки на майбутнє…

Відомо, що стара слава нову любить. І це закономірно. Але на неї потрібно невпинно працювати. Та саме стара слава «Тайстри» дала шанс гурту на майже випадкову зустріч з заступником голови Івано-Франківської облдержадміністрації Миколою Васильовичем Шкрібляком, яка відбулась в Яремче на торжествах з нагоди приїзду делегації Грузії. Культурну програму цієї зустрічі з ініціативи тодішнього міського голови Михайла Чорнодолюка випало забезпечувати яремчанським музикантам. Відтоді і почались прямі контакти з керівництвом області по вирішенню нагального для колективу питання оновлення технічно застарілої апаратури і інструментів. Складно вирішувалось це питання, тричі по колу ,,ходили листи – прохання від колективу коридорами влади. Та все ж навесні 2002 року гурт, дякуючи прямому втручанню Миколи Шкрібляка і вкладенню власних заощаджень, гурт придбав комплект звукопідсилювальної апаратури «Proel» та «Behringer». Це був довгоочікуваний технічний прорив в непростому, але такому цікавому творчому житті яремчанських музикантів. Цього ж року гурт успішно репрезентував Яремче на Всеукраїнському музичному конкурсі «Воля – 2002». У музикантів ніби відкрилось друге дихання. Хотілося творити і творити. То ж за технічним проривом неодмінно мав відбутись і творчий. Так, власне, і сталось влітку 2002 року, коли з ініціативи і під патронатом міського голови Миколи Палійчука гурт протягом літнього сезону кожної суботи проводив концертно – розважальні програми для гостей і жителів міста. Ці акції стали незаперечним плюсом міста – курорту, родзинкою того літнього сезону.

 Взимку ж 2003 року на кошти, акумульовані його учасниками, пройшло доукомплектування гурту новою апаратурою, світлотехнікою і аксесуарами. А далі, після довгих пошуків форм роботи по-новому і відповідних консультацій з цього приводу, учасниками гурту було вирішено започаткувати на базі ВІА «Тайстра» чи не перший на Україні в системі Міністерства культури суб’єкт підприємницької діяльності з надання культурно – мистецьких послуг (арт-агенція «Чугайстри»). Ця реформа однозначно у всіх відношеннях сприяла стабілізації аматорського народного гурту «Тайстра» Яремчанського МБК. Адже залишаючись юридично і фактично одиницею Будинку культури, гурт, не користуючись фінансовою підтримкою цього закладу культури, в повному обсязі (але на свій розсуд) почав фінансуватись за рахунок коштів від підприємницької діяльності. Чи це вихід із скрутного становища? Так. Та не всі аматорські колективи в силу своєї специфіки і своєї ,,неформатності можуть таким чином вирішити свої фінансові проблеми. Звісно, що рано чи пізно настануть ті чудові часи, коли культура та її структури, підрозділи і творчі колективи не будуть відчувати принизливого фінансового голоду, що сковує її (культуру) по руках і ногах. Що ж стосується культури Яремчанщини, то певні позитивні зрушення в цьому напрямку видно неозброєним оком. Тому є надія, що і взаємовідносини між творчими колективами та чиновниками з часом набудуть більш цивілізованого вигляду. І тоді не творчі колективи будуть існувати для задоволення амбіцій чиновників, а чиновники – для задоволення потреб творчих колективів. Зрозуміло, неможливо вирішити всі питання водночас і назавжди. Дасть Бог, дійде колись черга і до вирішення проблем «Тайстри», адже це єдиний мистецький колектив в регіоні, який без сумніву можна заносити до українського аналогу «Книги рекордів Гіннеса» в номінації «Довгожитель сцени серед аматорських ВІА України».  Тільки не було б пізно!..

Та кажуть, що краще запалити хоч одну свічку, ніж проклинати пітьму. А ще кажуть, що надія помирає останньою. Тож хлопці з надією і живуть, і творять. І наразі самі собі дають раду. А як інакше – сидіти, склавши руки, і вичікувати? Можна помилятись, падати, але потрібно підніматися і йти далі. Тоді успіх прийде. Неодмінно!

 Отож, керуючись тільки думкою про творчу перспективу, гурт вкотре запросив під свої знамена співачку – на цей раз Мар’яну Симчич. Сталось це влітку того ж таки, 2003 року. На жаль, і цей проект не мав щастя бути тривалим а, отже, і успішним. Досить скоро життя покликало Мар’яну під вінець і…кінець сподіванням «Тайстри». Тому ансамбль припинив на невизначений час пошук співачок, хоч цілком ймовірно, що коли - небудь музиканти ще повернуться до цього проекту.

 А 2004 рік приніс колективу знайомство ще з одним музикантом, який достойно поповнив його ряди. Мова йде про Ярослава Вахняка. Волею долі він одружився в Яремче і став яремчанцем. Його поява в ансамблі була дуже доречна у всіх відношеннях: хлопці давно вже підшукували співаючого клавішника. Тим більше, що роком раніше колектив залишив його соло – гітарист Анатолій Сорочинський, який багато років віддав «Тайстрі» і заслужено рахувався кращим в регіоні серед колег по амплуа. То ж чи варто говорити про те, ким був і залишається для хлопців цей віртуозний виконавець. Зрештою, як і багато інших вправних музикантів, що пройшли через горнило «Тайстри», та з різних причин залишили ансамбль.

 Колектив, залишаючись протягом десятиліть надзвичайно стабільним в професійному плані формуванням, змушений був в останні роки видозмінити стиль своєї роботи. Попри виступи з сугубо концертними програмами артисти за велінням часу стали успішно практикувати виступи на корпоративних вечірках, в концертно – розважальних програмах і ,,солянках, традиційними для них стали і акційні міроприємства. Нові форми культурного обслуговування гостей і жителів міста дозволили хлопцям знайти і нових клієнтів. Окрім бази відпочинку «Карпати», з якою гурт пов’язаний довгими роками плідної співпраці, останнім часом «Тайстра» стала бажаною і в інших відпочинкових закладах Яремчанщини, серед яких відпочинкова база «Полярис», готель «Станіславський», санаторій – профілакторій «Яремче»… Музикантам довелось досить кардинально перекроїти свій репертуар, але по суті і по духу хлопці залишились україномовною мистецькою формацією. Було моментами зовсім непросто, деколи через свою позицію колектив навіть втрачав вигідні контракти. Але ж «Тайстра» ніколи не сповідувала конформізм, тим більше в творчості. І не жалкує, бо мало – помалу ситуація в цьому питанні стала налагоджуватись. Тепер майже всі гості міста прекрасно сприймають виступи цих ,,динозаврів з Яремче.

 Так же файно зустріли виступ яремчанських артистів і на фестивалі пісні «Галицькі перехрестя», що проходив влітку 2005 року в прикордонному місті Рава-Руська. Туди колектив був запрошений організаторами для участі в етно-частині фестивалю, та після вдалого виступу оргкомітет запропонував їм заспівати на заключному концерті за участю зірок української естради. Та в «Тайстри» були інші плани – на них чекала запланована на той же день в Яремче відпочинкова акція для молоді міста. Тож з черговою нагородою хлопці приїхали додому і почали попри звичайну роботу думати-гадати, як відсвяткувати наступну ,,круглудату. Для вирішення суто творчих питань, пов’язаних з підготовкою святкової програми, в колектив запросили відомого скрипаля, місцевого автора-пісняра Михайла Ровенка. Як завжди, виробили концепцію святкового дійства. Вона, звісно, суттєво відрізнялась від попередніх святкувань і була побудована на концертній програмі гурту, в яку ввійшли кращі пісні ансамблю за всі роки. Треба віддати належне керівництву  культури міста, яке підставило «Тайстрі» не тільки фінансове плече, але й допомогло в підготовці та проведенні міроприємства. Окрім того, спільно з спеціалістами Будинку культури музиканти розробили програму використання найновіших технічних засобів, що були в розпорядженні гурту та МБК. Виконавців ,,зі сторони, за виключенням хору духовного співу, в якому, до речі, співає більша частина учасників гурту, не запрошували. Підготовча робота тривала майже п’ять місяців, зате й результат був відповідний. Такого захоплення шанувальників, з яким було сприйняте свято пісні з нагоди 35 – річчя «Тайстри», не очікували навіть самі аматори сцени. Трьохгодинна програма пройшла на одному диханні під акомпанемент нестихаючих аплодисментів глядачів. Було і багато квітів, і щирих привітань на адресу ювілярів. Бо ж музиканти ніколи не будували глядацькі симпатії до себе на дешевих вигадках або банальних  скандалах. Задля досягнення творчого успіху вони просто жили в гармонії з собою і займались своєю улюбленою справою. А в цьому хлопцям завжди допомагали рідні і близькі, які з розумінням ставились до зовсім непростого їхнього заняття. Тому і їх частка в творчій біографії «Тайстри» досить вагома. Як вагома і роль місцевих дівчат, які свого часу створили в Яремче свої сім’ї з іногородніми музикантами і таким чином дали ансамблю можливість поповнитись новими, а до того ж ще й стабільними кадрами. Їх варто назвати поіменно. Це Зоя Цішевська і Любов Сорочинська, Галина Свєткова і Антоніна Мозгунова, Ольга Шкляр і Світлана Юрійчук, Олександра Федічкіна, Ольга Вахняк та Марія Ровенко.


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 
Copyright MyCorp © 2024 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz