<
Вівторок, 25.06.2019, 01:09 Головна | Реєстрація| Вихід | Вхід

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Наше опитування

Вілла "Голуб"
Всього відповідей: 31

Вілла "Голуб"

Яремче 2 кімнати двохмісні, 1 – трьохмісна, 1 – чотирьохмісна. Зручності - ванна, душ, туалет, вода холодна-гаряча, телевізор, екскурсії на Буковель, опалення автономне, продаж сувенірів, можливе харчування.

Додаткові послуги: Садиба знаходиться посеред фруктового саду, прогулянки лісом.

Адрес: м. Яремне, вул. Литвина, 49, 78500

Телефон: +380969422810 - Оксана 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Книга Відгуків!!!

Залиши свій відгук.

Yaremche/Yarencha/

Яремче/Яремча/

Яремчі

Відпочивай у чарівному куточку Українських Карпат м. Яремчі і на тебе очікує багато сюрпризів та приємних вражень. Ти знайдеш тут: чистоту, спокій, затишок, здоров'я, музу, ідеї, а саме головне відпочинок для тебе твоїх коханих та сім'ї. Ми радо запрошуємо на відпочинок до нас, студентів всіх вузів та університетів - повірте це для Вас. Адже курорт Яремче знатний ще за часів Польщі, а тепер відомий на всю Україну гірськолижний курорт "Буковель" також Яремче. Ми запропонуємо Вам екскурсії в "Буковель" та чудовий спокійний і затишний відпочинок у нашій Віллі.

+380969422810 -Оксана

vkarpatah@ukr.net

Наш банер:

 

Статистика
Природні умови

Природні умови

У геологічному відношенні Яремчанщина належить до складчастих Карпат.

Західна частина території розташована в межах Горган, для яких характерні круті асиметричні схили й гострі гребені гір. На їх вершинах зосереджені кам'яні осипища, представлені в основному пісковиками. Середні висоти коливаються в межах від 400 до 1542 м.

Східну частину території займають Покутсько-Буковинські Карпати — система паралельних хребтів, розділених річковими долинами Прутця Чемегівського, Піги. Абсолютні висоти дещо нижчі, ніж у Горганах (найвища точка — 1325 м).

Крайня південна частина території розташована в межах північних схилів Чорногори — найвищого гірського масиву Українських Карпат. Чорногора складена переважно із флішу; схили масиву глибоко розчленовані, у верхній частині виражений альпійський рельєф з льодовиковими формами (єдине місце в Україні). Поширені кам'яні осипища.

Найбільшою водною артерією є ріка Прут, витоки якого знаходяться на північних схилах Чорногори на висоті понад 1750 м. Цією територією Прут протікає меридіально і є межею між Горганами і Покутсько-Буковинськими Карпатами. Долина ріки глибока. Ширина Прута в ме-жах території Яремчанської міськради — 15-40 м, біля Делятина — до 120 м. Схили долини круті. Нахили дуже великі і річка тече із значною швидкістю (1,5-3 м/сек). Русло кам'янисте і порожнисте, часто трапляються водоспади (найбільший — Яремчанський каскад). Основними лівими притоками Пруту є Прутець Яблуницький (16 км), Жонка, Кам'янка; правими — Піга (11 км), Прутець Чемегівський (21 км).

Понад 60% території займають ліси, в основному буково-ялицево-смерекові, а вище 1100-1200 м — смерекові. На схилах Горган на пісковиках зростає сосна звичайна з домішками берези та ялини. В урочищах Кедруватий та Гаджина збереглась реліктова сосна кедрова. Таке поєднання хвойних і листяних лісів створює надзвичайно мальовничі ландшафти, особливо весною і восени.

Територія міськради характеризується багатством і різноманіт-ністю видів флори і фауни, багато з яких є унікальними. Тут налічується 46 видів ссавців (ведмідь, вовк, рись, лисиця, дикий кіт, реакліматизовані зубри, дикий кабан, олень європейський), 180 видів птахів, численні плазуни, земноводні, риби.

 

Кліматичні, лісові та водні рекреаційні ресурси

Клімат території помірно-континентальний з теплим літом і відносно м'якою зимою. Середньорічна температура складає +6,7 °С, найхолодніший місяць — січень (-7 °С), а найтепліший — липень (+17 °С). Теплий період триває приблизно 260 днів; починається в першій декаді березня, закінчується в кінці листопада. Часто бувають тумани і відлиги. Середня температура літніх місяців +18 °С (найвища +28 °С). Кількість ясних днів складає 28%, похмурих — 27%.

Кількість опадів збільшується з півночі на південь і з висотою. В Яремче випадає 881 мм опадів за рік. Кількість годин сонячного сяйва в Яремче 1460 на рік (зокрема влітку — 130), у Ворохті — 800. Сильних вітрів, як правило, не буває. Кількість днів із сніговим покривом — 80-100, пересічна його висота 44-80 см.

Лікувальні мінеральні води

Дослідження, проведені в 1979-1981 рр. Львівським відділом міжгалузевих комплексних проблем Ради по вивченню продуктивних сил УРСР Академії наук УРСР в 1990-1991 рр. свідчать про те, що на території гірських і передгірських районів Івано-Франківської області і, зокрема, Яремчанської міської ради, є значні можливості для курортного лікування на базі мінеральних вод.

Зокрема, в присілку Ямна виявлено мінеральні води двох типів: слабомінералізована гідрокарбонатно-натрієва з підвищеним вмістом органічних речовин (типу «Нафтуся»), хлоридно-карбонатно-натрієва малої мінералізації (типу «Брусницька», «Миргородська»).

Затверджені запаси цих вод свідчать про перспективність будівництва і реконструкції санаторних закладів в цьому регіоні.

Біля санаторію-профілакторію «Яремче» знаходиться джерело мінеральної води, хімічний склад якої близький до Моршинської. Сьогодні для практичних потреб не використовується.

В районі відпочинкових закладів, які розташовані по вул. Дачна в Яремче, б'є джерело сірководневої мінеральної води. °ї можна використовувати при лікуванні гастритів, виразкової хвороби шлунку, дванадцятипалої кишки, хронічних колітів. В малих дозах воду застосовують для профілактичного лікування шлунково-кишкового тракту у дітей Чорнобильської зони, що дає 30% позитивних змін в організмі. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 
Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz