<
Середа, 16.10.2019, 03:00 Головна | Реєстрація| Вихід | Вхід

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Наше опитування

Вілла "Голуб"
Всього відповідей: 31

Вілла "Голуб"

Яремче 2 кімнати двохмісні, 1 – трьохмісна, 1 – чотирьохмісна. Зручності - ванна, душ, туалет, вода холодна-гаряча, телевізор, екскурсії на Буковель, опалення автономне, продаж сувенірів, можливе харчування.

Додаткові послуги: Садиба знаходиться посеред фруктового саду, прогулянки лісом.

Адрес: м. Яремне, вул. Литвина, 49, 78500

Телефон: +380969422810 - Оксана 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Книга Відгуків!!!

Залиши свій відгук.

Yaremche/Yarencha/

Яремче/Яремча/

Яремчі

Відпочивай у чарівному куточку Українських Карпат м. Яремчі і на тебе очікує багато сюрпризів та приємних вражень. Ти знайдеш тут: чистоту, спокій, затишок, здоров'я, музу, ідеї, а саме головне відпочинок для тебе твоїх коханих та сім'ї. Ми радо запрошуємо на відпочинок до нас, студентів всіх вузів та університетів - повірте це для Вас. Адже курорт Яремче знатний ще за часів Польщі, а тепер відомий на всю Україну гірськолижний курорт "Буковель" також Яремче. Ми запропонуємо Вам екскурсії в "Буковель" та чудовий спокійний і затишний відпочинок у нашій Віллі.

+380969422810 -Оксана

vkarpatah@ukr.net

Наш банер:

 

Статистика
«Тайстра»Яремче«Чугайстри» в пам'ять Андрію Снісаренко.

А тому з цією метою в «Тайстру» були запрошені Микола Туєшин (труба), Олександр Савєльєв (тромбон), Ярослав Буряк (саксофон, скрипка), Степан Шпортюк (скрипка). Періодично колектив запрошував під свої знамена читця-гумориста Миколу Гнатюка. В літній період 1972 року, який «Тайстра» провела в пошуках нових засобів подачі музичного матеріалу та звуковідтворення, з колективом працювали гітарист Сергій Лапко та бас – гітарист Вадим Музиченко. Як наслідок цього проекту меломанам була запропонована концертно – танцювальна програма, побудована на піснях з альбому «Let it bе» групи «Бітлз». Виступи колективу з цією програмою зробили «Тайстру» воістину популярним ансамблем не тільки на теренах Яремчанщини. На зустріч з музикантами збиралась молодь з Надвірної і Коломиї, Івано – Франківська та Чернівців. В залах, де вони виступали, направду яблуку не було де впасти. Наслідком подеколи фанатичної любові шанувальників і шанувальниць творчості яремчанських музикантів стало створення фан – клубу ансамблю.

Того ж літа відбулась перша зустріч з Валерієм Чуніним, музикантом, що згодом приведе «Тайстру» до нових вершин в її творчості, до її нових перемог. А восени до ансамблю приєднались І. Туєшин (труба) та Н. Пономаренко (клавішні інструменти).

 З перших днів свого існування ВІА творчо співпрацював з відомою вже тоді солісткою Будинку культури Любов’ю Ждановою, з дівочим ансамблем «Яремчаночка», з іншими мистецькими колективами і виконавцями. І в цьому була вся «Тайстра»: допомогти, нікому не відмовити, ввійти в положення... Очевидно, тому й хлопцям везло на добрих і безкорисливих людей. І як тут не згадати тих, хто допомагав і допомагає «Тайстрі­­­­­» – «Чугайстрам» – «Тайстрі».

 Були часи, коли наявність фінансів ще не вирішувала питання наявності апаратури та інструментів, і тоді доводилось вишукувати мислимі і немислимі ,,канали”, навіть ,,виходити” на депутатів спочатку Верховної Ради УРСР а потім і Верховної Ради України. І вони допомагали, як могли, за що їм низький уклін від всіх музикантів, які в різні часи виступали під ім’ям «Тайстра» та «Чугайстри». Це і колишній мер міста Яремче Василь Васильович Гуменюк, турботу якого колектив відчував постійно, це і шановна Галина Павлівна Корнійчук, за безпосередньої допомоги якої ансамбль став власником розкішної на той час підсилювальної апаратури та професійних інструментів, це і депутат Першого демократичного скликання Зеновій Дума, який після неодноразових офіційних звернень до нього «Тайстри» допоміг придбати для Яремчанського міського Будинку культури автобус ЛАЗ. Щоправда, потрібно віддати належне і керівництву міста на чолі з тодішнім міським головою Юрієм Боберським, яке змогло в непростій ситуації перших років незалежності профінансувати це придбання. А вже пізніше, коли на теренах України з’явився широкий вибір музичних інструментів та розмаїття апаратури і аксесуарів, але повністю зникло державне фінансування, знову на допомогу прийшли небайдужі люди: Богдан Герасим’юк (підприємець з Микуличина), Любомир Питюк (директор ПП «Гуцульщина»), керуючий Яремчанським відділенням Укрсоцбанку Ярослав Волошин, міський голова Калуша Роман Сушко, генеральний директор бази відпочинку «Карпати» Петро Семків, головний лікар санаторію – профілакторію «Яремче» Олександр Колядко, директор фірми «Руслана» з Ворохти, а тепер міський голова Микола Палійчук, кандидат в депутати ВР України Микола Шкрібляк. І, думається, що не в останню чергу і завдяки їхній спонсорській та меценатській діяльності двоє з них з нагоди 16 – ої річниці Незалежності України були відзначені державними нагородами. Микола Палійчук одержав свій перший орден «За заслуги» третього ступеня, а Петро Семків відзначений орденом «За заслуги» другого ступеня. Тож недарма кажуть, що сильнішого від кота звіра немає, коли лев у нього спонсор! Многая і благая літа вам, дорогі спонсори і меценати! Многая літа і тим добрим людям, які не названі тут, але роль яких в становленні і життєдіяльності гурту неоціненна. Багато в чому завдяки і вам ось вже більше трьох з половиною десятиліть однією з візитівок міста залишається гурт «Тайстра». Колектив вдячний і тим, хто своїми діями або бездіяльністю додавав і додає музикантам адреналіну, тим самим, як не парадоксально, спонукуючи хлопців працювати і творити ще з більшим завзяттям та натхненням. Адже адреналін так збуджує, так підстьобує!..
 Щодо назви ВІА, то в цьому аспекті не все було просто – так же називався і колектив наших попередників, тож більше року на теренах міста звучали пісні у виконанні двох вокально – інструментальних ансамблів з ідентичним брендом – «Тайстра». Щоправда, ця історія мала позитивне і логічне завершення. Після однієї з творчих поїздок на Чернівецьке телебачення з благословення головного редактора музичних передач Жана Макаренка була започаткована нова назва колективу – ВІА «Чугайстри». Не можна не нагадати в контексті ,,розкрути яремчанського ансамблю і про постійного імпресаріо ВІА – Віктора Мотрука, який попри свою вічну заклопотаність багато зробив для того, щоб хлопці з Яремче були почуті в прямому і переносному розумінні цього слова. Це за його безпосередньої участі колектив неодноразово запрошувався до участі в телевізійних музичних програмах Чернівецького телебачення, це він переконував музикантів у потрібності телевізійних виступів, це він вводив «Тайстру» у коло відомих уже на той час виконавців і музикантів. Так ,,тайстрята” познайомились з Володимиром Івасюком та Софією Ротару, Назарієм Яремчуком та Василем Зінкевичем, вокально – інструментальними ансамблями «Смерічка» та «Карпати», які працювали в Яремчі на зйомках першого українського музичного фільму «Червона рута» (1971 рік). Виступи на телебаченні надовго здружили яремчанських музикантів з кращим на той час звукорежисером з Чернівців Василем Стріховичем. Пізніше творчі шляхи музиків з Яремче неодноразово перетинались з Миколою Мозговим та Ігорем Білозіром, Ігорем Покладом та його дівочим ансамблем «Мрія», композиторами Едуардом Екімяном, Володимиром Громцевим та Левком Дутківським, Володимиром Парфенюком та Євгеном Боднаренком, самодіяльними авторами Михайлом Піровим та Ігорем Біликом, Ігорем Тацюком та Михайлом Ровенком. Творчі контакти довгий час єднали «Тайстру» з гуртом «Жива вода» з Чернівців та його колишнім солістом Іво Бобулом. Доля зводила, тай тепер зводить учасників ансамблю з багатьма непересічними музичними особистостями. Так, завдяки започаткованим в 2003 році Дням міста артисти ансамблю мали можливість як зустріти своїх старих друзів по пісенному цеху (Богдан Сташків, Ярослав Крайник, Олександр Морозов, Павло Дворський, гурт «Дзвони» та «Бункер Йо»), так і навести мости дружби і співробітництва з новими друзями – виконавцями (Мирон Блощищак, Віктор Павлік, Ірина Лончина, Петро Чорний, гурт «Кобза» і ін.). Та, повір, дорогий читачу, – нинішня «Тайстра» найбільше рада зустрічі з музикантами рідного гурту, музикантами, які творили славу не тільки ансамблю, а й, без перебільшення, міста, честь якого вони з незмінним успіхом захищали на сценах багатьох країн та континентів, високо несучи ім’я свого колективу. 


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 
Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz