<
Вівторок, 25.06.2019, 01:26 Головна | Реєстрація| Вихід | Вхід

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Наше опитування

Вілла "Голуб"
Всього відповідей: 31

Вілла "Голуб"

Яремче 2 кімнати двохмісні, 1 – трьохмісна, 1 – чотирьохмісна. Зручності - ванна, душ, туалет, вода холодна-гаряча, телевізор, екскурсії на Буковель, опалення автономне, продаж сувенірів, можливе харчування.

Додаткові послуги: Садиба знаходиться посеред фруктового саду, прогулянки лісом.

Адрес: м. Яремне, вул. Литвина, 49, 78500

Телефон: +380969422810 - Оксана 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Книга Відгуків!!!

Залиши свій відгук.

Yaremche/Yarencha/

Яремче/Яремча/

Яремчі

Відпочивай у чарівному куточку Українських Карпат м. Яремчі і на тебе очікує багато сюрпризів та приємних вражень. Ти знайдеш тут: чистоту, спокій, затишок, здоров'я, музу, ідеї, а саме головне відпочинок для тебе твоїх коханих та сім'ї. Ми радо запрошуємо на відпочинок до нас, студентів всіх вузів та університетів - повірте це для Вас. Адже курорт Яремче знатний ще за часів Польщі, а тепер відомий на всю Україну гірськолижний курорт "Буковель" також Яремче. Ми запропонуємо Вам екскурсії в "Буковель" та чудовий спокійний і затишний відпочинок у нашій Віллі.

+380969422810 -Оксана

vkarpatah@ukr.net

Наш банер:

 

Статистика
Географічне розташування

Географічне розташування

Територія Яремчанської міської ради охоплює південно-західну частину Івано-Франківської області, займаючи центральну частину Українських Карпат у межах гірських формувань Горган, Покутсько-Буковинських Карпат та Чорногори.

Яремче належить до категорії міст обласного підпорядкування і як адміністративна одиниця включає також смт. Ворохту, с. Татарів, с. Микуличин, с. Яблуницю, с. Вороненко, с. Поляницю.

На базі сіл утворені Татарівська, Микуличинська, Яблуницька і Поляницька сільські ради та Ворохтянська селищна рада. В межі Яблуницької сільської ради входить село Вороненко. Тому територія м. Яремче з підпорядкованими населеними пунктами називається територією Яремчанської міської ради (загальна площа території — 65 665 га).

Основною особливістю її економіко-географічного розташування є те, що єдиним суттєвим виробничим ресурсом є природний комплекс із значним рекреаційним потенціалом. Ще один сприятливий фактор — невелика відстань до кордонів чотирьох європейських держав.

Місто має налагоджений транспортний зв’язок (залізничний та автомобільний) з іншими містами України і закордону. Відстань (по автошляху) від м. Яремче до Києва — 600 км, Івано-Франківська — 70 км, кордону з Румунією — 80 км, Угорщиною, Словаччиною, Польщею — приблизно 280 км.

Територія Яремчанської міської ради — один з найважливіших рекреаційних районів Карпатського регіону та України загалом.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 
Copyright MyCorp © 2019 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz