<
Вівторок, 19.03.2024, 11:46 Головна | Реєстрація| Вихід | Вхід

Форма входу

Вітаю Вас Гість!

Наше опитування

Вілла "Голуб"
Всього відповідей: 32

Вілла "Голуб"

Яремче 2 кімнати двохмісні, 1 – трьохмісна, 1 – чотирьохмісна. Зручності - ванна, душ, туалет, вода холодна-гаряча, телевізор, екскурсії на Буковель, опалення автономне, продаж сувенірів, можливе харчування.

Додаткові послуги: Садиба знаходиться посеред фруктового саду, прогулянки лісом.

Адрес: м. Яремне, вул. Литвина, 49, 78500

Телефон: +380969422810 - Оксана 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Книга Відгуків!!!

Залиши свій відгук.

Yaremche/Yarencha/

Яремче/Яремча/

Яремчі

Відпочивай у чарівному куточку Українських Карпат м. Яремчі і на тебе очікує багато сюрпризів та приємних вражень. Ти знайдеш тут: чистоту, спокій, затишок, здоров'я, музу, ідеї, а саме головне відпочинок для тебе твоїх коханих та сім'ї. Ми радо запрошуємо на відпочинок до нас, студентів всіх вузів та університетів - повірте це для Вас. Адже курорт Яремче знатний ще за часів Польщі, а тепер відомий на всю Україну гірськолижний курорт "Буковель" також Яремче. Ми запропонуємо Вам екскурсії в "Буковель" та чудовий спокійний і затишний відпочинок у нашій Віллі.

+380969422810 -Оксана

vkarpatah@ukr.net

Наш банер:

 

Статистика




«Тайстра»Яремче«Чугайстри» в пам'ять Андрію Снісаренко.

В тому ж 1979 році ансамбль поповнився значною кількістю нових музикантів та виконавців, серед яких Антоніна Дубік (скрипка), Василь Ніщей (труба), Петро Березовський (тромбон), співаки Анатолій Путренко та Володимир Яценко. «Тайстра», працюючи в своєму звичному режимі, встигала за рік виступити не менше 150 – 160 разів, що для самодіяльного колективу було вище всякої похвали. Звісно, вагомою причиною такої кількості концертів були фінансові зобов’язання «Тайстри». Адже ВІА працював в умовах самофінансування, ще й змушений був ділитись заробленим з Будинком культури, підтримуючи таким чином роботу інших, некомерційних самодіяльних колективів закладу. До ансамблю в фінансовому плані були навіть певні претензії з боку обласної філармонії, бо організовувані в Яремче цією структурою концерти не мали достатнього касового збору і чомусь вважалось, що вина за це лежить перш за все на місцевому ВІА, який ніби – то ,,перебігає дорогу старшим за рангом колегам. Як потім стало зрозуміло, яремчанські музиканти все своє творче життя прожили і тепер живуть в ринкових відносинах, коли глядач, і тільки глядач, вирішує своїми кровними, на концерт якого колективу йти. Вочевидь, виступи хлопців більше подобались гостям та жителям міста, коли на їхніх концертах майже завжди був аншлаг. Та «Тайстра» менше всього звертала увагу на подібні інсинуації і спокійно робила свою справу. Її подвижницька концертна діяльність на теренах рідного міста була позитивно оцінена обласною і центральною пресою. Наприклад, в полемічній статті кореспондента газети «Радянська Україна» В. Шляхтича під красномовним заголовком «А якби не «Тайстра»?» чітко прослідковувалась роль яремчанського ансамблю в задоволенні культурних потреб місцевих жителів, а особливо відпочиваючих і туристів. Окрім «Тайстри» фактично нікому було підтримати на високому професійному рівні реноме регіону, який потенційно повинен би був мати декілька потужних творчих колективів. Та ба! Всю нелегку ношу культурного фронту Яремчанщини довелось нести на собі хлопцям з «Тайстри». І робили це вони достойно і добротно. Не чекаючи для себе ніяких вигод.

 Наступного року в колектив знову прийшло поповнення. Спочатку був запрошений Юрій Петришин, якого згодом на клавішних інструментах змінив Богдан Григорчук, музикант від Бога. Разом з Богданом прийшов і новий соліст – Сергій Гузь. Тож, підготувавши нову програму і завершивши свій зимово – весняний сезон в Яремчі, колектив з почуттям виконаного обов’язку (після вирішення деяких непорозумінь з своїм керівництвом) знову вирушив ,, на моря”. А так як це був рік проведення Олімпіади в Москві, то артистам доволі часто доводилось розриватись між власне відпочинком на морі, музикуванням та переглядом спортивних телетрансляцій, які йшли практично протягом цілого дня. І все ж цей відпочинок позитивно вплинув на загальний стан ,,тайстрят, які на достойному рівні провели решту пам’ятного всім 1980 року. Пізньої осені цього ж року звукооператором ВІА став Сергій Шкрумеляк, а вже взимку наступного року за пультом знову сидів Юрій Кресан.

 На черговому обласному конкурсі патріотичної пісні (травень 1981 року) «Тайстра» в котрий раз стала Лауреатом. Ще однією нагородою ансамблю за перемогу в конкурсі стала поїздка на Республіканський конкурс комсомольської пісні. Там колектив став Дипломантом конкурсу, виборовши приз за краще виконання пісень самодіяльних авторів. В Тернопіль, де проходив конкурс, з ансамблем поїхали його нові скрипалі – Леся Кацуляк та Костянтин Гунчак, а в серпні того ж року хлопці прийняли в свою дружню команду трубача Богдана Шкляра. Свої перемоги колектив сприймав уже як належне, але тим не менше завжди ретельно готувався як до відповідальних конкурсних виступів, так і до рядових концертів на домашній сцені, що було ще одним незаперечним доказом високого професіоналізму виконавців.

Хлопці дорослішали, створювали сім’ї, в них, здавалося б, повинні були змінюватись погляди на життєві пріоритети. Але в багатьох випадках верх брала музика, вона вже стала невід’ємною часткою їхнього буття. І хоч життєвий досвід більшості з них був уже чималенький, та все ж воно, життя, й надалі підносило їм щось нове. Кожен день і кожен час. Як приклад можна навести історію з однією ідеєю, яка потім неодноразово допомагала колективу позитивно вирішувати питання придбання апаратури та інструментів. Якось барабанщик ансамблю, переглядаючи чергову телевізійну передачу про БАМ, звернув увагу на роль депутатів у вирішенні нагальних питань будівельників цієї комсомольської будови. Після недовгих внутрішніх вагань і наступних суперечок з песимістично настроєною меншістю ВІА художній керівник гурту А. Снісаренко звернувся з листом – клопотанням до депутата Верховної Ради УРСР по нашому виборчому округу (міністр легкої промисловості О. Канівець), в якому прохав допомогти з придбанням найбільш необхідного. І що ж? За кілька місяців на адресу «Тайстри» прийшов наряд на отримання електропіано «Vermona», а потім хлопці отримали ще й ударну установку «Тakton». Вдячності артистів депутату і автору ідеї не було меж, та декому хотілося більшого. І кращого. Довелось таких нетерплячих заспокоювати, при нагоді поповнюючи свою матеріально – технічну базу, як і раніше, за власний кошт.  І знову чекати свого моменту.

 І цей момент настав. Нарешті музиканти дочекались святкування 10 – річчя свого рідного колективу. У найсміливіших своїх думках ніхто не міг передбачити, що цей колектив зможе творити на достойному рівні протягом цілого десятиріччя. Думали – побавляться хлопці в своє задоволення пару місяців, ну,  від сили рік, – тай порозбігаються, хто куди… А ж ні, дочекались – таки всі того дня, коли у вщерть заповненому залі міського Будинку культури «Тайстру» прийшли вітати керівники міста та представники його трудових колективів, творча інтелігенція міста та області, керівництво управління культури облвиконкому, колеги з ОНМЦ НТ і КОР, друзі, шанувальники. Після урочистої частини свята, на якому учасникам ансамблю були вручені заслужені нагороди та цінні подарунки, відбувся концерт «Тайстри», що став своєрідним звітом гурту за його десятирічну історію. Торжества з нагоди ювілею ансамблю стали великою і пам’ятною мистецькою подією в Яремче. А артисти вирішили святкувати кожен наступний п’ятирічний цикл свого рідного колективу. Потім були акції з нагоди 15, 20, 25,30 і 35 – річчя, та ніколи ці зустрічі не повторювались сценарно, кожен раз створювалась неординарна, а тому й непередбачувана глядачем програма свята. Адже все це робилось в першу чергу для глядачів, для тих шанувальників таланту артистів, які завжди були разом з ними.


 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

 
Copyright MyCorp © 2024 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz